Alena Kubíková

ajinak.jpg

www.ajinak.cz

Ilustrátorka na volné noze, žijící a tvořící v Praze. Od roku 2008 se vedle tradičních technik věnuje především digitální malbě. Baví ji vymýšlet si, přivádět k životu vlastní i cizí představy. Hodně její inspirace vychází z literatury, mytologie a přírody.

Vedle vlastní tvorby a projektů (jako je Projekt Ilustrace - Výtvarné tvoření na téma měsíce) se zaměřuje nejčastěji na ilustrace (knižní i herní) a obálky knih. Pro jeden oddíl pravidelně vytváří ilustrace na táborová trička. Další zájmy: Knihy, šachy. A spousta kávy!

Vytvořila motiv Strážce knih.


Petra "Siwa" Saibová

siwart.carbonmade.com

siwa.jpgNarozena v kraji Středočeském, momentálně žijící v Praze, ale cestující vlakem tak často, že už může být nazývána poutníkem, a studující na vysoké technické škole.

I když ze střední umělecké má relativně podrobný přehled o stylech, nikdy neinklinovala jen k jednomu. Pro některé motivy a nálady se hodí jeden, pro jiné druhý a svět by byl chudší, kdyby neexistovalo třetího. Přeci jen se ale dá říct, že kresba jí byla vždy milejší než malba.

Za pár z mála úspěchů v umělecké sféře může jmenovat ilustraci fantasy knihy a pak také jedné povídky ve sborníku Zapadlý kout. Ráda se mimo kresby věnuje tvorbě plakátů a log, programování, bojovému umění bongsul, józe a historickému šermu.

Vytvořila motivy Dračího prince a Kicune.


Zuzana "Savi3" Botková

www.facebook.com/Savi3.Art
http://savi3.vikingoctopus.com/subdom/savi3/

Rodáčka zo Slovenska, ktorá aktuálne žije v Brne. Najradšej tvorí ručne a je otvorená rôznym technikám. Od modelovania z fima až po maľbu na ľudské telo, ktorej sa aktuálne venuje najviac. Digitálna kresba jej nie je cudzia a zväčša kreslí postavičky jej vnútorného sveta. Jej štýl je rozkošne temný a inšpiráciu berie z jej strachov, fantazy a temných príbehov.

V poslednej dobe dokončuje praktický zošit pre deti v materských školách a začína sa učiť 3D grafiku. Veľmi rada by sa angažovala v hernom priemysle. Jeden z úspechov sú ilustrácie k víťazným poviedkam Dračí řád. Rada tvorí v noci pri studenej káve, skúma nové techniky. Okrem kresby sa venuje farbeniu vlasov, historickým konšpiráciám, make upu, tvorbe miniatúr a doplnkov či už módnych alebo designových.

Vytvořila motivy Panenka z porcelánu, Alenčin steampunkový svět a Rozverná upíří slečna.